place
Україна, м.Чернівці, вул.Південно-Кільцева, 2в
phone_in_talk
Продаж / співробітництво:

+38 (095) 13 97 239 +38 (050) 90 60 073

phonelink_setup
Ремонт / обслуговування:

+38 (099) 22 55 200

UARURO
зателефонувати вам?

Профілактика автокондиціонера

Рекомендується через кожні 50000 км пробігу автомобіля проводити технічне обслуговування автокондиціонера. Воно полягає в заміні ресивера-очищувача, очищення системи від вологи і забруднень, перезаправці фреоном і доливанні масла по потребі. Добре було б проводити профілактичну антисептичну очистку випарника кондиціонера. Там накопичуються хвороботворні бактерії, які можуть привести до хронічних простудних захворювань, і до того ж створюють неприємний запах в салоні автомобіля.

Рекомендується проводити профілактику

  • при тривалій перерві в роботі кондиціонера, обов'язково необхідно не менше, ніж один раз на місяць, включати його, хвилин на п'ятнадцять. При включенні, температура на вулиці або в гаражі, повинна бути + 5°С і вище. Подібна дія проводиться для того, щоб запобігти: висихання ущільнень вала в компресорі кондиціонера і, заклинювання в системі руху фреону-холодоагенту, що рухаються.
  • після установки автомобільного кондиціонера, по закінченню першого місяця його роботи, потрібно провести перевірку надійності посадки кожного кріплення і патрубка системи подачі холодоагенту.
  • пил на радіаторі автомобіля - перший ворог кондиціонеру. Якщо періодично самостійно знімати пил, то довгостроковість системи кондиціонування можна значно продовжити.


Інші операції, рекомендується здійснювати на станціях СТО, при плановому технічному огляді кондиціонера. Бажаний інтервал між техоглядами - шість місяців. Тоді кондиціонер буде працювати безперебійно.

 

« назад до переліку
QR - візитівка
Закрити вікно
Зателефонувати Вам?
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопкуЗамовити дзвінок

person
phone
Закрити вікно
shopping_cart
Ви замовляєте:
Введіть Ваші дані для оформлення замовлення:
person
phone
email
textsms
Закрити вікно