place
Україна, м.Чернівці, вул.Південно-Кільцева, 2в
phone_in_talk
Продаж / співробітництво:

+38 (095) 13 97 239 +38 (050) 90 60 073

phonelink_setup
Ремонт / обслуговування:

+38 (099) 22 55 200

UARURO
зателефонувати вам?

Автономний електричний кондиціонер, спліт-система, моноблок 12/24V

Автономний електричний кондиціонер, спліт-система, моноблок 12/24V

від 31980.00 грн

від 780.00 $

shopping_cart
Автономний кондиціонер стоянковий

 

Електричний кондиціонер, спліт-система, моноблок 12/24V

Автономний електричний кондиціонер, що працює від автомобільного акумулятора, призначений для використання в кабіні вантажівки і спецтехніки вночі або під час тривалих вантажно-розвантажувальних робіт. Під час роботи кондиціонера двигун може бути вимкнений. Також електро кондиціонер в авто можна використовувати під час руху ТЗ.

 

 

Автономний електрокондиціонер, фото:

Стоянкові кондиціонери: принцип роботи

Стоянковий кондиціонер – це незамінний елемент комфорту для водіїв, які відправляються в дальні рейси в спекотну пору року. Пристрій живиться від акумулятора і не вимагає невпинної роботи двигуна. Крім того, автономний кондиціонер може успішно працювати під час пересування транспортного засобу.

Паркувальний кондиціонер, або електрокондиціонер для автомобіля: переваги

Встановивши електро кондиціонер в авто – Ви гарантовано отримаєте вигідне, просте та надійне рішення. Створення та підтримка комфортних умов відпочинку без роботи двигуна є головною перевагою, якою володіють сучасні електрокондиціонери для автомобілів. Без повноцінного відпочинку водій стає потенційно небезпечним на дорозі, тому придбання даного пристрою – це своєрідний захист від ряду можливих неприємностей.

Спати з відчиненим вікном небезпечно, адже зловмисники можуть спробувати потрапити всередину автомобіля. Жарке повітря і здоровий повноцінний відпочинок практично несумісні, і температура вище 27 ° C негативно позначається на роботі серцево-судинної системи. Паркувальні кондиціонери в авто дозволяють відпочивати де завгодно, економлячи кошти на готель.

Автономний кондиціонер: особливості конструкції

Перебуваючи в багатогодинній пробці чи на митному пункті пропуску, можна заглушити мотор, при цьому автономний електро кондиціонер подбає про комфорт в авто.

Пристрій, як правило, може працювати всю ніч, не розрядивши акумулятор. Установка стоянкового кондиціонера для авто не потребує особливих зусиль і можна не переживати, що виникнуть проблеми із обслуговуванням. Електрокондиціонер для автомобіля має просту конструкцію і інтуїтивно зрозумілу систему управління, що не створюють для водія додаткових турбот.

QR - візитівка
Закрити вікно
Зателефонувати Вам?
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопкуЗамовити дзвінок

person
phone
Закрити вікно
shopping_cart
Ви замовляєте:
Введіть Ваші дані для оформлення замовлення:
person
phone
email
textsms
Закрити вікно