Україна, м.Чернівці, вул.Південно-Кільцева, 2в
phone_in_talk
+38 (095) 13 97 239, +38 (050) 90 60 073
RUUARO
зателефонувати вам?

Комплекти кондиціонерів

Накришний кондиціонер купити: ціна, особливості, можливості та нюанси

Накришний кондиціонер - це додатковий пристрій для автобусів і мікроавтобусів, який забезпечує підтримку прийнятного клімату всередині транспортного засобу. Комфорт і безпека пасажирів мікроавтобусів складаються з декількох складових. Важливе значення має температурний режим, який забезпечує спеціальне кліматичне обладнання. Компанія ICECLIME пропонує купити накришний кондиціонер ціна на який залежить від Вашого вибору і завжди підбирається індивідуально.

Принцип роботи - автокондиціонери

Підтримка оптимальної температури і вологості в салоні мікроавтобуса дуже важливо, особливо в жарку пору року. У замкнутому просторі без кліматичного обладнання повітря може прогріватися вище 50 ° C! Комфортної ж для людини вважається температура близько 27 ° C: її перевищення може негативно позначатися на роботі серцево-судинної системи і внутрішніх органів. Багато підприємців вважають за краще купити кондиціонер на дах авто - це надійно, безпечно і вигідно за ціною. Який принцип роботи цих агрегатів?
За законами фізики холодне повітря опускається вниз. Електричний кондиціонер на дах авто купити, значить забезпечити рівномірний розподіл повітряних потоків за допомогою спеціальних дефлекторів. Важлива перевага кондиціонера для мікроавтобуса - економія часу і витрат на встановлення. Крім того, на відміну від звичайних кондиціонерів, накришні агрегати працюють автономно, а це значить: їх можна використовувати не тільки при русі, але і під час стоянки.

Накришний кондиціонер - ціна, асортимент і послуги

Компанія ICECLIME пропонує купитиперевірені кондиціонери для мікроавтобусів - ціни відрізняються в залежності від комплектації та технічних характеристик. У каталозі представлені:

  • кондиціонер на дах авто - 10 кВ;
  • накришні кондиціонери на 18 кВ.

До комплекту обладнання входять конденсорні блок, випарник, панель управління, компресор, кронштейн, комплект шлангів для установки. Надійні системи автоматично підтримують температуру і мають функцію забору повітря. Детальні технічні характеристики вказані під усіма моделями кондиціонерів і їх складових.
Крім реалізації різних видів накришних кондиціонерів, наша компанія пропонує повний спектр послуг з їх обслуговування. У цьому списку:

Пропонуємо вигідні умови для дилерів! Гарантуємо конкурентоспроможні ціни, гнучку систему знижок, оперативну доставку продукції, зручні способи оплати.

QR - візитівка
Закрити вікно
Зателефонувати Вам?
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопкуЗамовити дзвінок

person
phone
Закрити вікно
shopping_cart
Ви замовляєте:
Введіть Ваші дані для оформлення замовлення:
person
phone
email
textsms
Закрити вікно