place
Україна, м.Чернівці, вул.Південно-Кільцева, 2в
phone_in_talk
Продаж / співробітництво:

+38 (095) 13 97 239 +38 (050) 90 60 073

phonelink_setup
Ремонт / обслуговування:

+38 (099) 22 55 200

UARURO
зателефонувати вам?

Як правильно користуватися автокондиціонером

Існує кілька простих правил користування автокондиціонером. З ними Ваше перебування в машині залишиться комфортним!

 

  1. Якщо в машині дуже жарко, і потрібно ввімкнути кондиціонер - для початку провітріть салон на ходу, відкривши вікна. Загальна температура знизиться і робота кондиціонера буде набагато результативніше. Потім ввімкніть кондиціонер на повну потужність, через невеликий проміжок часу - встановіть регулятор на помірний режим.
  2. Потоки повітря направляйте в сторону від тих, хто сидить в салоні людей, так уникнете простудних захворювань серед літа.
  3. Не направляйте холодне повітря різко в сторону лобового скла. На скло необхідно направити охолоджуючий потік на самому початку роботи системи, поки різниця температур ще не настільки відчутна.
  4. Кондиціонер необхідно вмикати регулярно. Як мінімуму - пару раз на місяць. У разі довгої бездіяльності порушується герметичність з'єднань, пересихають і втрачають еластичність сальники компресора, що може привести до його поломки.
  5. Не паліть у салоні при ввімкнутому кондиціонері в режимі рециркуляції. На стінках випарника буде осідати дим, в машині встановиться стійкий неприємний запах.
  6. За кілька хвилин до закінчення поїздки, вимкніть кондиціонер, ввімкніть пічку і продуйте гарячим повітрям вентиляційну систему. Це простий прийом допоможе уникнути появи конденсату і цвілі в майбутньому.
« назад до переліку
QR - візитівка
Закрити вікно
Зателефонувати Вам?
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопкуЗамовити дзвінок

person
phone
Закрити вікно
shopping_cart
Ви замовляєте:
Введіть Ваші дані для оформлення замовлення:
person
phone
email
textsms
Закрити вікно